Неділя, 11.04.2021, 20:45
Тиниця - зробимо село кращим
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" Вітаю Вас Гість| RSS
Меню сайту
Ф О Т О
Випадкове фото сайту


Нові фотографії
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачі, що були сьогодні на сайті:

Нові користувачі сайту:

Всього зареєстрованих користувачів:  -  62
За сьогодні  -  0
За вчора   - 0
За тиждень   - 0
За місяць  -  0

Geo Visitors Map
Наше опитування
Чи потрібен сайт села
Всього відповідей: 125
Погода в Тиниці
Головна » Питання/відповідь [ Додати питання ]

На даній сторінці у формі питань і відповідей даються пояснення на найбільш поширені запитання, які можуть виникнути при наповненні матеріаами сайту користувачами.
Питання користувачів [1]
Тут користувачі можуть задавати запитання до інших користувачів, адміністрації сайту та отримувати на них відповідь

Кожна людина проходить в своєму житті такий етап як школа. Це 11 (10) років навчання. За часовими мірками - це значний відрізок людського життя. Пам'ять про школу, село, в якому школа знаходиться залишається назавжди. Але в житті бувають різні повороти, і колишніх однокласників, односельців життя розкидає у різні частини Земної кулі. 

Більше року вже існує сайт нашої школи. За цей час на ньому зареєструвалося близко 90 користувачів. Але сайт школи - це сайт офіційної установи, і тому на ньому звичайно установлено певні правила і обмеження з його наповненням матеріалами. Керуючимь такими думками і для усунення вищезгаданих проблем, а також щоб ми - тиничани ми не розгубитися по світу, і мали можливість спілкуватися, пригадати дитинство та переглянути, що нового відбувається в селі, і створений сайт села.


Необхідно перейти в пункт "Реєстрація", прочитати правила сайту та форуму, погодитись з ними, та перейти до форми заповнення особистими данними. Заповнюючи форму особистими данними, обов'язково необхідно внести інформацію в поля які відмічені зірочкою "*", якщо цього не зробити реєстрація не можлива. Інформація має бути правдивою, особливо e-mail адреса. Важливо: e-mail адресу Ви повинні вказати свою, а не школи. (Переглядаючи пошту шкільної поштової скриньки там виявився лист Оксани(???) (точніше від uNet), яка намагалася зареєструватися на сайті школи але вказала адресу не своєї, а шкільної скриньки. Зрозуміло, що з цієї причини вона не могла підтвердити регістрацію на сайті). Далі бажано вказати Ваше повне ім'я. Заповнивши форму реєстрації підтвердіть реєстрацію натиснувши кнопку "Зареєструвати". 
Ось форма для реєстрації:

Після цього на Ваш e-mail від служби uNet автоматично буде відправлено лист з посиланням для підтвердження вашого e-mail, Ви маєте відкрити цей лист та перейти по вказаному посиланню, щоб отримати всі переваги зареєстрованого та авторизованого користувача. Потім введіть на сайті Ваш логін та пароль в відповідні поля, та підтвердіть свою авторизацію на сайті.

При вирішенні цього питання можуть виникнути труднощі, якщо у вас на комп'ютері не встановлений програвач від Adobe - Flash Player, оскільки при цьому не буде загружатися карта, на якій і потрібно вибирати місто свого проживання, якщо такого не має в списку під картою (про те як встановити плеєр ви отримаєте відповідь пізніше).

Отож вважаємо, що плеєр у вас встановлено. Шукаємо поле вибору місця проживання:

Справа натискаємо на навігатор (галочку) і перед вами розкриється список з містами можливого вашого проживання:

Якщо у цьому списку є місто вашого проживання, то натиснувши на його назву  вона перейде у поле списку, а справа від вікна з'явиться зелена галочка, яка і підтверджує ваш вибір. Для таких користувачів вибір міста проживання на цьому завершується. Якщо ж у цьому списку не має вашого міста проживання, то внизу шукаємо напис інше місто.... Після цього з'явиться карта (для цьог і потрібен плеєр) на яку наводимо курсор і на першому кроці вибираємо материк свого проживання:

Вибравши наприклад Європу перед вами розкриється карта з назвами країн. Вибираєм Україну:

При цьому під картою розкриється спочатку список областей, де вибравши свою, розкриється список міст області. Вибором найближчого міста (звичайно це буде районний центр) і закінчується реєстрація:

По завершенню реєстрації з'явиться назва міста, а справа зелена галочка поряд з вибраним вами містом:


Аватар, Аватарка (англ. avatar - уособлення), картинка, яку користувач вибирає в якості свого уособлення. Головним чином використовується на веб-форумах, блогах. 

Аватар можна вибрати із готових картинок, які є в колекціях на сайтах, але краще для аватарки вибрати своє фото. Але оскільки аватарка - це фото максимальним розміром 100на100 пікселів, а реальне фото звичай на багато більше за розміром, то перш ніж загрузити його як аватар, його потрібно зменшити до розміру 100*100 пікс.

Як це зробити? Дуже просто. Ось один із доступних способів (для ОС MS Windows XP): ПКМ (права кнопка мишки) на файлі, який хочете зробити авкою (перед цим бажано зробити копію фотографії, бо після перетворень старі розміри її стануть недоступними), шукаєте команду Відкрити за допомогою, і вибираєте Microsoft Office Picture Meneger. Вгорі у вікні, що розкрилося вибираєте команду Змінити малюнки... Далі справа серед команд вибираєте Зміна розміру. А потім вказуєте, що будете вибирати Довільну ширину і висоту, і тут же вводите два рази число 100, задаючи ширину і висоту майбутньої аватарки (якщо початкові ширина і висота фото були однакові, то і аватарка вийде розміром 100*100, якщо не однакові, то більший із розмірів стане 100 пікс., а менший пропорційно заміниться і стане меншим 100). Залишилось натиснути ОК та зберегти при виході зміни в зображенні. І ось тепер ви можете своє фото використовувати, як аватарку.

Дивлячись яка  у вас версія операційної системи, перетворення можуть відрізнятися від вище описаних.


На сайт можна розміщувати фото такого формату: jpg, gif, png.

Відскановані фото як правило мають формат bmp, який не підтримується сайтом. Такі фото потрібно конвертувати до потрібного формату.

Самий простий, зручний у користуванні конвертор PicJet Studio 2.5, (1,28 Мб)ви можете знайти в Інтернеті на офіційному сайті. Перемістивши мишкою фото на вікно конвертора та вибравши потрібний формат, ви за декілька секунд отримаєте, те що потрібно.


Так. Всі зареєстровані користувачі можуть додавати фотографії до будь-якогого фотоальбому. Для цього потрібно на сторінці фотоальбому знайти напис "Додати фотографію" (вгорі справа). Відкриється діалогове вікно загрузки, де спочатку потрібно вибрати категорію - наприклад вулицю:

Потім заповнити всі поля, відмічені червоною зірочкою (верхнє обведене поле заповнюється автоматично, натиснувши кнопку ОБЗОР, та вибравши фото на своєму комп'ютері, в нього вставиться адреса фотографії, яку Ви хочете розмістити в фотоальбом)

 І на сам кінець натиснути кнопку ДОДАТИ. В поле ТЕГИ можна але не обов'язково ввести через кому ключеве слова або слова  для швидкого пошуку фотографії на сайті. Наприклад: вулиця Бахмацька, краєвид вулиці Матростова і т. д.

Блог (англ. blog, от web log — інтернет-журнал подій, інтернет-щоденник, онлайн-щоденник) — веб-сайт, основний зміст якого — записи, що регулярно добавляються (пости), які містять текст, зображення або мультимедіа. Для блогів характерні короткі записи тимчасового значення, відсортовані у зворотньому хронологічному порядку (останній запис зверху).

Відмінність блогу від традиційного щоденнника обумовлюєтся середовищем: блоги  майже завжди публічні і передбачають сторонніх читачів, які можуть вступити в публічну полеміку з автором (в коментарях до блогозапису чи у своїх блогах).


Пошук
Форма входу

Друзі сайту
Тиницька ЗОШ
Кнопка сайту
Код кнопки:

<a href="http:// tynytsia.at.ua/"><img src="//tynytsia.at.ua/Knopka.gif" border="0" width="88" height="31" alt="Сайт села Тиниця">

Карта відвідувань
Слухати "Мелодію"
Свята
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Тиниця в мережі
- ТИНИЦЯ на однокласниках
- ВІКІПЕДІЯ про Тиницю
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2021 М. О. Гриценко Безкоштовний хостинг uCoz